Akıllı telefonunuzda uzun zamandır biriktirdiğiniz fotoğraf, video ve diğer dosyalarınızı yanlışlıkla silmeniz veya verilerinizin bozulması nedeniyle hayal kırıklığı mı yaşıyorsunuz? Kayıp verilerinizi yedeklemek için yeterince zamanınız vardı, ama artık yok değil mi?

Telefondan silinen fotoğrafları geri getirme programı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazıda Android cihazları kurtarmak için başarılı olduğunu test ettiğimiz en iyi 3 yazılımı inceleyeceğiz.

Çok sayıda Android veri kurtarma yazılımının ortaya çıkmasıyla bundan sonra veri kaybına boyun eğmenize gerek kalmıyor. Kullandığınız cihazın türüne bakılmaksızın, veri kaybı son derece gerçekçi bir sorundur. Veri kaybı asla bir ön uyarı ile birlikte gelmez ve her aygıt için bir olasılıktır. Aslında, cihazlarınızı korumak konusunda mümkün olan tüm önlemleri almanız durumunda bile veri kaybı meydana gelebilir. İşte bu yüzden doğru Android veri kurtarma programı kullanmanız gerekiyor.

 

Root Atmadan Android Veri Kurtarma

Wondershare: World’s 1st Android smartphone and tablet recovery software.

Wondershare Dr.Fone, karmaşık işlemler yapmanıza gerek kalmadan kayıp verilerinizi geri getirmenizi ve kısa sürede sonuç almanızı sağlar. Bu olağanüstü Android veri kurtarma aracı, Samsung, LG, Motorola, Asus, Casper,  HTC, Huawei, Sony, Xiaomi ve daha pek çok cihazla uyumludur. Wondershare Android Data Recovery’nin en büyük özelliklerinden biri, yalnızca verileri okuyup kurtarmasıdır. Bu, kişisel bilgilerinizin sızdırılma ihtimaline karşı güvence sağlar.

Ayrıca, bu olağanüstü yazılım, rehber, SMS’ler, videolar, resimler, WhatsApp konuşmaları vb. gibi her türlü dosyayı geri getirmenizi sağlar. Yapmanız gereken tek şey üç basit adımı izleyip, almak istediğiniz dosyaları seçerek Kurtar düğmesine basmaktır. Sizi bir sürü seçme ve eleme yapma zorunluluğundan kurtararak zaman kazandırır. – En iyi Android Veri Kurtarma Programı

 

Remo Recover for Android

Remo Recover, Android cihazınızın harici ve dahili belleğini kontrol eder ve silinen dosyaları ile kayıp dosyaları tanımlar ve daha sonra bunları kurtarır. Yazılım ayrıca, kurtarılması gerekenleri seçmek için verileri ön izlemek yapmak gibi çok önemli bir seçenek sunuyor. Bu, tüm sürecin güvenli, verimli ve hızlı olmasını sağlar.

GÖZ ATIN  iPhone veya Android Telefondan Silinmiş Fotoğrafları Kurtarın

Karmaşık seçenekleri olmadığı için yeni başlayanlar ve deneyimsiz kullanıcılar için kullanımı rahattır. Bununla birlikte, Android için Remo Recover’ın da bazı dezavantajları vardır. Kişileri ve SMS mesajlarını kurtarmanıza izin vermez ve ayrıca son derece yavaş bir tarama hızına sahiptir. – En iyi Android fotoğraf kurtarma programı 

 

EaseUS MobiSaver for Android:

easeus-mobisaver

En iyi 3 android kurtarma programı listesinde yer bulan başka bir yazılım EaseUS MobiSaver for Android‘dir. Bu yazılım aynı şekilde Android cihazlarınızdan kayıp veri alabilme özelliğine sahiptir ve kullanıcıların mesajlar, videolar, resimler, arama geçmişi ve rehber gibi her türlü dosyayı almasını sağlamak için özel olarak geliştirilmiştir.

EaseUS MobiSaver for Android’in öne çıkan özelliklerinden biri, çok fazla dosya türünü tamamen kurtarması ve aynı zamanda fazla sayıdaki android cihazlarda çalışmasıdır. Bunun yanında dosyalar için önizleme seçeneği mevcuttur. Program verdiği başarılı sonuçlar ve son derece güvenilir olmasıyla bilinmektedir. – Android veri kurtarma rootsuz

 

Android Telefon Kurtarma Yazılımları Karşılaştırması

Wondershare Dr.Phone Android EaseUS MobiSaver for Android Remo Recover for Android
Lisans Ücreti $49.95 $89.90 Ücretsiz (Deneme Sürüm)
Desteklenen Dosya Türleri Kişiler, SMS, Resimler, Videolar, Ses, Dosyalar, Whatsapp geçmişi, Arama geçmişi Kişiler, SMS, Resimler, Videolar, Dosyalar, Ses Resimler, Müzikler, .apk dosyaları, Videolar, Uygulamalar
Desteklenen İşletim Sistemleri Android’in tüm versiyonları Android 2.3, 4.0, 4.1, 4.2, 4.3, 4.4 Android’in tüm versiyonları
Desteklenen Android Cihazlar Samsung, HTC, LG, Motorola, Sony, Sony Ericsson, Google, Huawei, ZTE, Philips, Alcatel, Xiaomi, Toshiba, HTC Samsung, Sony, HTC, Google, Motorola, ZTE, Lenovo, Huawei Sony, Samsung, HTC, LG, Lenovo, HP
Ön izleme Seçeneği Evet Evet Evet
Kullanıcı Dostluğu Yüksek Yüksek Orta

 

Hatırlanacak İpuçları

  • Android cihazınızdan kaybolan verileri kurtarma şansınızı artırmak için veri kaybettiğinizi anında resim çekmeyi veya video kaydetmeyi bırakmayı, arama yapmayı veya mesaj göndermeyi durdurduğunuzdan emin olun. Başarılı bir veri kurtarma işlemini gerçekleştirmek için kayıp verileri en kısa sürede kurtarın.
  • Bazı yazılımlarda, veri kurtarma işlemine izin verilmeden önce USB Hata Ayıklama Modu’nu etkinleştirmeniz gerekebilir.
  • Uygun Android veri kurtarma yazılımını seçerken daima aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurun.
GÖZ ATIN  Hafıza Kartından Silinen Fotoğrafları Geri Getirme Yöntemleri

Desteklenen cihazlar
Yazılımın kurtarabileceği veri türleri
Kurtarma hızı
Kullanıcı dostluğu
Desteklenen Android işletim sistemi türleri
Desteklenen bilgisayar işletim sistemi türleri
Verilerin orijinal formatında kurtarılacağı
Kurtarma öncesinde verileri önizleme ve seçme seçeneği

  • Çoğu durumda profesyonel destek almak en iyisidir. Verilerinizi emin ellere emanet etmeyi tercih ederseniz bizimle iletişime geçin.

Best Veri Kurtarma Merkezi

Biz “Kurtarılamaz” Demedikçe Hiçbir Veri Kurtarılamaz Değildir..

En İyi 3 Android Veri Kurtarma Programı
111 kişi oy verdi. Ortalama puan 5

Pin It on Pinterest