VERİ KURTARMA

Profesyonel Veri Kurtarma Hizmeti

Veri kurtarma, format atılan veya başka bir sebeple zarar görmüş harddiskinizdeki okunamayan veriler, silinmiş partition, silinmiş veya bozulmuş  her türlü dosyalarınız ile Cep telefonu, USB memory, flash bellek, digital kamera ve diğer hafıza kartlarınızın silinmiş alanlarından profesyonel yöntemlerle verilerin geri döndürülmesi işlemidir.

Mantık hatalı diskleriniz ve benzeri medyanızdan veri kurtarma işlerinde profesyoneliz. Tarafımıza  getirilen medya öncelikle güvenli bir şekilde lisanslı yazılımlar ile yedeklenir. Sonrasında yüksek başarı oranı ile kurtarma yapılır.

Veri kurtarma işleminde eldeki aygıta zarar vermeden tüm ayrıntılar titizlikle yürütülmektedir. Sabit disklerin açılması veya telefonların root’lanması gereken durumlarda öncelikle maliyet ve süreç bilgisi verilerek onayınız alındıktan sonra veri kurtarma işlemlerine başlanmaktadır.

Sahip olduğumuz teknoloji, tecrübe ve bilgi birikimi ile hafıza kartları gibi en küçük veri depolama ortamından RAID/NAS gibi yüksek kapasiteli veri ambarlarına kadar her türlü kapasite, ortam, dosya sistemi ve işletim sistemine doğrudan müdahale edilebilmektedir.

Veri kurtarma profesyonellik gerektiren ve kesinlikle hata kabul etmeyen önemli bir hizmettir. Bu konuda yeterli bilgisi olmayan sıradan tamir servisleri verilerinizin güvenliğini ve gizliliğini sağlayamayabilir ve yapacakları yanlış ve bilinçsiz denemelerle verilerinizi tekrar kurtarılamaz hale getirebilirler.

Firmamız tarafından veri kurtarma işlemi harddisk’lerden yapılabildiği gibi tablet ve cep telefonu gibi mobil aygıtlardan silinen SMS, silinen rehber, sosyal medya hesapları, şifreler ve dokümanların geri döndürülmesi şeklinde de yapılmaktadır.

 Veri Kurtarma Yapılan Aygıtlar

  Hard Disk Telefon-Tablet USB ve Hafıza Kartı Sunucu
hard disk veri kurtarma  Telefondan Fotograf Kurtar  usb dosya kurtar sunucu veri kurtarma

 

Desteklenen İşletim Sistemleri

isletim sistemi kurtar

Bilgisayar dünyasında işletim sistemleri payının önemli bir kısmını oluşturan Windows ve Linux’un tüm sürümlerinde veri kurtarma hizmeti verilmektedir. Ayrıca MAC OS için de yeterli bilgi birikimi ve altyapımız vardır.

Mobil işletim sistemlerinden iOS ve Android cihazlarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Sunucu veri kurtarmada, Windows Tabanlı Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2012 ile Linux Tabanlı Suse, Debian, Fedora ve RedHat işletim sistemler desteklenmektedir.

 

VERİ KURTARMA
58 kişi oy verdi. Ortalama puan 5

 

 

Pin It on Pinterest