Kaybettiğiniz ZİP şifrelerini kurtarmak ister misiniz?

Bir sürü dosyayı bir araya getirmek veya büyük bir dosyanın boyutunu azaltmak için sıkıştırmak çok yaygın bir uygulamadır. Bazen ziplenen veriyi özel veya güvenli hale getirmek için sıkıştırılmış dosya şifrelenebilir. Böylece yalnızca şifreyi bilen kullanıcının dosyayı açması mümkün olur.

Ancak, zip dosyası şifresini unuttuğunuzda veya kaybettiğinizde sorunlar ortaya çıkabilir. Zip şifre kırma programları, zip dosyası şifrenizi unuttuysanız şifreyi bulmanıza veya şifreyi kırarak dosyaya erişmenize yardımcı olan yazılımlardır. Aslında, tüm ZIP şifre kırıcılar brute-force (kaba kuvvet) olarak adlandırılan basitten karmaşığa doğru sırayla şifreler üretip deneyerek veya sözlük saldırısı olarak nitelenen yöntem ile şifre kurtarmaktadır.

İşte, kurulumu kolay, kullanımı rahat ve güvenli beş zip şifre kurtarma programı:

 

1. Free ZIP Password Recovery

Free ZIP Password Recovery, zip arşiv şifrelerini kurtarmak veya kırmak için ücretsiz bir yazılımdır. Pro versiyonu birden fazla şifre kırma yöntemi sunmaktadır. Güzel ve kullanımı kolay arayüzü bu programı zip dosyası şifre kurtarmada harika bir seçim haline getirmektedir.

Zip-Arsiv-Sifresi-kirma

Artıları:
Ücretsiz versiyonda, çözülecek şifreler için karakter sınırlaması olmaması

Eksileri:
Ücretsiz versiyonda sözlük saldırısı algoritması bulunmaması

Zip Şifresi Kırma Nasıl Yapılır diyorsanız videoyu izleyebilirsiniz.

 

2. Appnimi Zip Password Unlocker

Appnimi ZIP Password Unlocker, ZIP dosyalarının şifrelerini aramak için tasarlanmış ücretsiz ve pro versiyonu olan bir programıdır. Bu program en karmaşık şifreleri bile kurtarmayı garanti eder.

Appnimi ZIP Password Unlocker, Brute Force algoritmasını kullanarak ZIP dosyasının şifresini arar. Şifreyi bulduktan sonra dosyayı açar.

Zip-Dosya-Sifre-Acma

Artıları:
Hem sözlük saldırısı hem de kaba kuvvet şifre kurtarma tekniklerini destekler. Durdurup tekrar başlatılabilir.

Eksileri:
Şifre çok karmaşıksa çözmesi zaman alır.

GÖZ ATIN  Telefonum Hacklenmiş Olabilir mi? Mesajlarım Uzaktan Okunabilir mi?

 

3. Zip Password Tool

Zip Password Tool şifreli ZIP arşivleri için kayıp ya da unutulmuş şifreleri kurtarmak için tasarlanmış bu programı kullanmak için bir kolaydır.

Zip şifrelerini çakmak için bir takım özel saldırıları destekler. Kendi açılan zip arşivlerini kabul eder. Ayrıca sözlük tabanlı saldırıları destekler.

Sifre-Kirma-Programi

Artıları:
Kullanışlı kullanıcı arayüzü ve komple kurma/kaldırma desteği.

Eksileri:
Ücretsiz versiyonunda 4 karaktere kadar olan şifreleri çözmenize izin verir. Durdurup tekrar başlatma seçeneği yoktur.

 

4. ZIP Password Cracker Pro

ZIP Password Cracker Pro yazılımı, parola üretmenize yardımcı olmak ve bunları parola korumalı ZIP dosyalarına uygulamak için tasarlanmış ücretsiz bir programdır.

Daha az kombinasyon oluşturmak için başlangıçta şifrenizle ilgili ayrıntıları girebilir  ve işlemleri hızlandırabilirsiniz. Şifrenin bulunması için gereken toplam süreyi size gösterir ve eğer çok zaman alabileceğini gördüyseniz süreyi azaltmak için ayarları değiştirebilirsiniz.

Ucretsiz-sifre-bulma-programi

Artıları:
Çok hızlı sonuç verecek şekilde ayarlamak mümkündür.

Eksileri:
Uzun şifrelerin kırılması için farklı sürümlerin indirilmesi gerekir.

 


“Şifre Kurtarma” ve “Şifre Çözme” işlemleriniz ile ilgili olarak size destek sağlamaktan memnuniyet duyarız. Bize web sayfamızdaki email adresinden veya telefonla ulaşabilirsiniz.

Fiyat teklifi almak için tıklayın.

Best Veri Kurtarma Merkezi

Biz “Kurtarılamaz” Demedikçe Hiçbir Veri Kurtarılamaz Değildir..

En İyi Ücretsiz ZİP Şifre Kırma Programları
63 kişi oy verdi. Ortalama puan 5

Pin It on Pinterest