Veri KurtarmaKullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

 

Dosya Kurtarma

Veri kurtarma, format atılan veya başka bir sebeple zarar görmüş harddiskinizdeki okunamayan veriler, silinmiş partition, silinmiş veya bozulmuş  her türlü dosyalarınız ile Cep telefonu, USB memory, flash bellek, digital kamera ve diğer hafıza kartlarınızın silinmiş alanlarından profesyonel yöntemlerle verilerin geri döndürülmesi işlemidir.

Mantık hatalı diskleriniz ve benzeri medyanızdan veri kurtarma işlerinde profesyoneliz. Tarafımıza  getirilen medya öncelikle güvenli bir şekilde lisanslı yazılımlar ile yedeklenir. Sonrasında yüksek başarı oranı ile kurtarma yapılır.

Veri kurtarma işleminde eldeki aygıta zarar vermeden tüm ayrıntılar titizlikle yürütülmektedir. Sabit disklerin açılması veya telefonların root'lanması gereken durumlarda öncelikle maliyet ve süreç bilgisi verilerek onayınız alındıktan sonra veri kurtarma işlemlerine başlanmaktadır.

Sahip olduğumuz teknoloji, tecrübe ve bilgi birikimi ile hafıza kartları gibi en küçük veri depolama ortamından RAID/NAS gibi yüksek kapasiteli veri ambarlarına kadar her türlü kapasite, ortam, dosya sistemi ve işletim sistemine doğrudan müdahale edilebilmektedir.

Veri kurtarma profesyonellik gerektiren ve kesinlikle hata kabul etmeyen önemli bir hizmettir. Bu konuda yeterli bilgisi olmayan sıradan tamir servisleri verilerinizin güvenliğini ve gizliliğini sağlayamayabilir ve yapacakları yanlış ve bilinçsiz denemelerle verilerinizi tekrar kurtarılamaz hale getirebilirler.

Firmamız tarafından veri kurtarma işlemi harddisk'lerden yapılabildiği gibi tablet ve cep telefonu gibi mobil aygıtlardan silinen SMS, silinen rehber, sosyal medya hesapları, şifreler ve dokümanların geri döndürülmesi şeklinde de yapılmaktadır.

 

 Veri Kurtarma Yapılan Aygıtlar

 

Desteklenen İşletim Sistemleri

isletim sistemi kurtar

Bilgisayar dünyasında işletim sistemleri payının önemli bir kısmını oluşturan Windows ve Linux'un tüm sürümlerinde veri kurtarma hizmeti verilmektedir. Ayrıca MAC OS için de yeterli bilgi birikimi ve altyapımız vardır.

Mobil işletim sistemlerinden iOS ve Android cihazlarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Sunucu veri kurtarmada, Windows Tabanlı Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Server 2012 ile Linux Tabanlı Suse, Debian, Fedora ve RedHat işletim sistemler desteklenmektedir.

 

Firma Hakkında

Best Veri Kurtarma, Ankara'da bulunan ve tüm Türkiye'ye hizmet vermeyi vizyon edinmiş veri kurtarma firmasıdır. Ankara Veri Kurtarma merkezleri arasında bir numaradadır.

 

Bizi Takip Edin

Adres

iPhone-veri-kurtar   

İtimat İletişim: Özevler Mah. İvedik Cad. No:235/C Yenimahalle/Ankara

 

 0 (553) 123 31 00

©{2017} Best Veri Kurtarma, Analiz ve Bilişim Hizmetleri. Her Hakkı Saklıdır.

Site İçi Arama