Silinen dosyaları, silinen fotoğrafları Recuva ile kurtarmayı deneyin!

Bu program mevcut tüm sürücüler ve Windows bilgisayarları tarafından tanınan SD kart, USB bellek, dijital kamera vb. gibi tüm cihazları tarar. Tüm silinen dosyaları kurtarılabilme durumları ile bir listede gösterir. Durumlarına göre, dosyaları seçebilir ve bunları ayrı klasörlere kurtarabilirsiniz.

Recuva ile daha hızlı bir tarama gerçekleştirmek için dosya türüne (resimler, e-postalar vb.) göre filtreleyerek veya belirli dizini seçerek arama yapabilir ve sonuçları sütun adlarına göre sıralayabilirsiniz.

Recuva İndir

Recuva’nın kullanımına ilişkin detayları şu videodan izleyebilirsiniz.

 

1.   Kullanımı Kolay

Bu programın arayüzü kullanıcıları farklı adımlarla yönlendirir, her adımda açıklamalar bulunur. Türkçe dil desteği sayesinde menülerinde kolayca dolaşabilirsiniz. İngilizce olarak kurulum yaptıktan sonra dili Türkçe’ye ayarlamanız yeterli.

Recuva-ile-Veri-Kurtar

 

2.   Seçmeli Arama Özelliği

Tam olarak ne tür dosyalar aradığınızı biliyorsanız, program bir dosya türünü seçmenize izin verir ve arama sonuçları daha kısa bir sürede sergilenir.

 

3.    SD kart ve USB Veri Kurtarma

Silinen dosyaları bulmak için tüm sabit diskte arama yapabilir. Aynı zamanda flaş bellek, harici hard disk, iPod vb. gibi cihazlardan veri kurtarma yapabilir.

Recuva-Foto-Kurtar

 

4.    Derin Tarama Kabiliyeti

Daha hızlı çalıştığı için ilk seferinde normal modda taramanızı öneririz. Daha sonra dosyaları bulamazsanız derin taramayı (deep scan) etkinleştirerek yeniden deneyin. Aramayı daha yavaş yapar, ancak derinlikli analiz sayesinde fazla sayıda sonuç çıkartır.

Recuva-Dosya-Kurtar

 

5.    Sonuçları Sıralamak

Recuva, tüm dosyaları dosya ismi, boyut, yol vb. olarak sıralayabileceğiniz veya düzenleyebileceğiniz şekilde görüntüler. Önemli bir kriter olan Mükemmel, Kurtarılamaz, Zayıf, Çok Zayıf gibi durum kategorileri dosyanın kurtarılıp kurtarılamayacağını size bildirir. Mükemmel durumdaki dosyalar yeşil  etiketli olarak görünür.

GÖZ ATIN  7 Adımda Bozuk SD Kartlar ve Hafıza Kartlarından Veri Kurtarma

Recuva-Video-Kurtar

 

6.    Sonuçları Filtrelemek

Dosya türüne göre sonuç filtreleme seçenekleri sunar, belirli bir dosya türünü taradığınızda oldukça kullanışlıdır. Kurtarmayı istediğiniz dosyaları bulduktan sonra Recuva, seçtiklerinizi yeni bir klasöre taşıyacaktır.

 


Hard diskinizle ilgili sorun yaşarsanız, Best Veri Kurtarma olarak size destek sağlamaktan memnuniyet duyarız. Bize web sayfamızdaki eposta veya telefonla ulaşabilirsiniz.

Best Veri Kurtarma Merkezi

Biz “Kurtarılamaz” Demedikçe Hiçbir Veri Kurtarılamaz Değildir..

Ücretsiz Veri Kurtarma Programı – Recuva
72 kişi oy verdi. Ortalama puan 5

Pin It on Pinterest