SİM Karttan Silinen Numaralar Nasıl Kurtarılır?

Sim Karttan silinen numaralar veya SMS’leri geri getirmek kullanıcılar için çoğunlukla zor gözükür. Bu yazı, sadece en iyi veri kurtarma programını tanıtmak için değil, daha çok insana SIM karttan veri kurtarmanın mümkün olduğunu göstermek için yazılmıştır. Çünkü buradaki bilgiler yalnızca kullanıcının hayatını kolaylaştırmaz, aynı zamanda ufkunu da genişletir.

Bu yazıda, sizin için En iyi SIM kart kurtarma yazılımını tanıtacağız. Android telefonun SİM kartındaki silinen/kaybolan kişileri ve mesajları tamamen kurtarmak için adım adım kılavuzu izleyin.

SİM Kartta Hangi Bilgiler Saklanıyor?

SIM, abone kimlik modülü anlamına gelir. GSM abonesinin bağlantı kurması için geliştirilen en iyi ve en gelişmiş teknolojidir. Temel işlevi, baz istasyonundan gelen sinyallerin sürekli olarak abonenin cep telefonuna yönlendirildiğinden emin olmaktır. SIM kartta depolanan bilgiler, GSM operatörüne ve kullanıcıya bu bağlamda verilen seçeneklere bağlıdır.

Tüm dünyada çalışan telefon operatörlerinin çoğu, kişiler ve SMS’lerin Sim kartta depolanmasına imkan tanırlar. Daha önce de açıklandığı gibi, sim kartta saklanan veri tipleri kullanıcı için çok önemli olan telefon numaraları ve SMS’lerdir.

SIM karttan silinen numaraları ve mesajları nasıl kurtarabilirim?

“SIM karttaki tüm kişileri ve SMS’leri yanlışlıkla sildim. SİM karttan silinen numaraları ve mesajları kurtarmanın bir yolu var mı?”

Genellikle, Android telefonunuzdaki tüm kişileriniz ve mesajlarınız SİM kartta saklanır. Bunları sildiğinizde veya Android telefonunuzdaki diğer nedenlerle kaybolduğunda ve onları geri almak istediğinizde, etkin bir SİM kart veri kurtarma işlemi gerçekleştirmelisiniz. Bu işlem güçlü, güvenli ve kullanımı kolay bir SİM kurtarma yazılımı bulmanızı gerektirir.

En iyi SİM Kart Veri Kurtarma Yazılımı Hangisi?

Google’da SIM kart kurtarma yazılımını aradığınızda, Android telefonlarından ve SIM kartlardan kişiler ve iletiler gibi dosyaları kurtarabildiğini iddia eden birkaç program bulabilirsiniz. Ama hangisinin en iyisi olduğunu biliyor musunuz? Bu gerçekten önemli! Tahmin ettiğiniz gibi, güvenilir bir SIM kart kurtarma yazılımı size daha kolay, daha hızlı ve daha etkili bir Android veri kurtarma hizmeti sunacaktır.

GÖZ ATIN  Android Veri Kurtarma Rehberi

Burada size Dr.Fone Android Veri Kurtarma yazılımını tavsiye etmek istiyoruz. Güçlü veri kurtarma kapasitesi ve kullanımı kolay bir arayüze sahip bu program, telefondan Rehber dahil birçok veriyi kurtarmanıza yardımcı oluyor. Teknik beceri ve veri kurtarma deneyimi gerektirmeden, kurtarma işlemi sadece basit tıklamalarla yapılabiliyor. Böylece, SİM karttan silinen kişileri ve mesajları hiçbir güçlük çekmeden geri getirebilirsiniz.

Sim Karttan Rehber Kurtarma

Sim kartta bulunan verileri geleneksel yöntemlerle kurtarmak genelde ideal çözüm değildir. Bunun birkaç nedeni olmakla birlikte, ilk akla gelen kartlarda bulunan verilerin bir anlamda kilitli halde bulunmasıdır. Bu yüzden, SİM karttan veri kurtarmak için ek yardımcı programlar kullanılmaktadır.

SIM karttan doğrudan veri kopyalamak veya görüntülemek mümkün değildir. Bu nedenle, Sim karttan veri kurtarmak için bu yazının ikinci bölümünde açıklanacak yöntemlerin kullanması gerekir.

Verilerinizi En İyi SİM Kart Veri Kurtarma Yazılımı ile Kurtarın

Wondershare Dr. fone for Android, Wondershare tarafından geliştirilen ve kullanıcının zamanını almadan her türlü veriyi aldığından emin olmak için geliştirdiği çok akıllı ve muhteşem sim kart veri kurtarma yazılımıdır.

Bilim ve teknolojideki ilerlemenin ardından, programın her geçen gün ortaya çıkan kullanıcı taleplerini ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirildiği de unutulmamalıdır. Wondershare resmi web sitesinde de programla ilgili eksiksiz detaylardan bahsedilmektedir.

Kullanıcının en iyi sonuçları aldığından ve gereksinimlerinin karşılandığından emin olmak için içinde SMS veya telefon numaraları bulunan sim kart verilerini kurtarma işlemine ilişkin ilgili işlem aşağıda belirtilmiştir:

  1. Dr.Fone Veri Kurtarma Programını Buradan İndirin: The Easiest Way to Recover Lost or Deleted Android Data
  2. Telefonu bilgisayara bağlamadan önce Android akıllı telefonunuzda USB Hata Ayıklama Modu‘nu etkinleştirin. USB hata ayıklamasını etkinleştirmek için öncelikle Telefonunuzun Geliştirici Seçenekleri’ni açmanız gerekmektedir. Bunun için aşağıda belirtilen yolu takip edin.
  3. Geliştirici Seçeneği, Android 4.2.2 ve üstünde gizlidir. Bu seçeneği göstermek için Ayarlar > Telefon hakkında> Yapım Numarası’na gidin. Telefonda, Geliştirici olduğunuza dair bildirim görene kadar peş peşe 7 defa dokunun.
  4. Artık Geliştirici Seçenekleri açıldığına göre Ayarlar> Geliştirici Seçenekleri> USB Hata Ayıklama> Etkinleştir işlemlerini yapın.
  5. Şimdi telefonu PC’ye bağlayabilirsiniz.
GÖZ ATIN  Android Telefondan Veri Kurtarma

Sim Karttan Numara Kurtar

  1. Telefon doğru olarak ayarlandıysa, Dr.Fone programı telefonu otomatik olarak algılayacaktır.

Sim Karttan Rehber Kurtar

  1. Cihaz analiz aşaması başlatılmadan önce, kurtarmak istediğiniz dosya tipleri seçilmelidir. Sim karttan verileri almak için Contacts (Kişiler), Messaging (SMS’ler) ve isteğe bağlı olarak Call History (Arama Geçmişi) seçeneklerini işaretleyin. Next’e basarak ilerleyin.

Telefon Numarasını Geri Getir

  1. Daha sonra veri kurtarma için tarama modunu belirtmelisiniz (Standard Mode veya Advanced Mode). Dikkat edilmesi gereken nokta, advanced mod’un derin tarama olarak kabul edilmesi ve daha uzun zaman almasıdır. Dolayısıyla, standart modla karşılaştırıldığında kullanıcıyı daha fazla bekletir:
  2. Program, gerekli işlemleriolanın yapıldığından emin olmak için kayıtlı ve silinmiş tüm verileri sim karttan ve cep telefonundan alacaktır:
  3. Şimdi kurtarılacak mesajları ve numaraları seçmelisiniz. Recover düğmesine basılır basılmaz program, işaretlenen tüm verileri geri getirerek işlemi tamamlar.

 

Umarız bu yazı Sim Karttan telefon numaralarını geri getirmede size yardımcı olmuştur. Makaleye alt taraftaki Rating kısmından puan vermeyi unutmayın.


Sim Karttan Veri Kurtarma ihtiyaçlarınız için size destek sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Bize e-posta veya telefonla ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat tekliflerini almak için tıklayı

Best Veri Kurtarma Merkezi

Biz “Kurtarılamaz” Demedikçe Hiçbir Veri Kurtarılamaz Değildir..

n.

SİM Karttan Silinen Numaraları, Rehberi veya SMS’leri Geri Getirin
84 kişi oy verdi. Ortalama puan 5

Pin It on Pinterest