Telefonu root’lamadan silinen fotoğraflarınızı mı kurtarmak istiyorsunuz? Size iyi bir haberimiz var.

Android telefona güncelleme yaparken kaybolan verilerinizi root’lama gerekmeden kurtarabilmek artık mümkün. Benzer şekilde, telefonunuz fabrika ayarlarına döndü ve o esnada fotoğraflarınız da silindiyse bu uygulama tam size göre.

DiskDigger, hafıza kartından veya dahili hafızadan silinen fotoğrafları ve görüntüleri geri yükleyebilir ve kurtarabilir. Bu uygulamada basit fotoğraf kurtarmaları için Root gerekli değil!

Fotoğrafınızı yanlışlıkla silmeniz veya hafıza kartınızı yeniden formatlamanız durumunda, DiskDigger’ın güçlü veri kurtarma özellikleri kayıp resimlerinizi bulabilir ve onları geri yüklemenize izin verir.

 

DiskDigger-1

 

Kurtarılan dosyalarınızı doğrudan Google Drive’a, Dropbox’a yükleyebilir veya e-postayla gönderebilirsiniz. Uygulama, dosyaları cihazınızdaki farklı bir klasöre kaydetmenize de olanak tanır.

 

DiskDigger-6

  • Cihazınız root’lu değilse, uygulama, önbellek ve küçük resimlerinizi arayarak silinmiş fotoğraflarınız için “sınırlı” tarama gerçekleştirir. Root’suz video kurtarma yapılamaz.
  • Cihazınız root’lanmışsa uygulama, fotoğraf ve videoların izini bulmak için cihazınızın tüm hafızasını arayacaktır!

 

Ücretsiz veya Pro – Hangisi sizin için uygun?

DiskDigger’ın ücretsiz sürümü yalnızca fotoğraf ve videoları kurtarabilir. Videoları kurtarmak için cihazınızın rootlanmış olması gerekir. Telefonum rootlu mu? diyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Pro sürümü fotoğrafların ve videoların yanı sıra başka türde dosyaları da kurtarabilir ve kurtarılan dosyaların FTP üzerinden yüklenmesine izin verir (Fotoğraf haricindeki her tür dosyanın kurtarılması cihazınızın root’lanmış olmasını gerektirir.)

Karar sizin! İndirmek İçin Tıklayın.

 


Telefondan veri kurtarma ile ilgili sorun yaşarsanız, size destek sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Best Veri Kurtarma Merkezi

Biz “Kurtarılamaz” Demedikçe Hiçbir Veri Kurtarılamaz Değildir..

Android Telefondan Silinen Fotoğrafları Rootsuz Kurtarın
104 kişi oy verdi. Ortalama puan 5

Pin It on Pinterest