Android'de Silinen Dosyaları Kurtarmanın En İyi Yolu

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Android-Video-Kurtar

Android veri kurtarma uygulaması, google'da en çok aranan arama terimlerindendir. İnsanlar bilgisayara takmadan Android'den silinen dosyaları nasıl geri getireceklerini sıklıkla merak etmekteler. Bu yazıda en iyi android veri kurtarma uygulamalarından bahsedeceğiz.

 

Hepimizin bildiği gibi android'den silinen dosyaları kurtarmak çok zordur. Ancak imkansız olmadığı düşünülürse denemeye değer fazla sayıda yöntem ve program bulunmaktadır.


Android akıllı telefondaki önemli dosyalarınızı yanlışlıkla sildiniz mi? Bilgisayar olmadan silinmiş dosyalarınızı android'den geri kurtarmaya yönelik bir çözüm sunuyoruz. Artık yanlışlıkla veya bazı hatalar yüzünden kaybolan önemli verilerinizi, iletişim bilgilerinizi, önemli mesajlarınızı, notlarınızı, ses dosyalarınızı, videolarınızı, fotoğraflarınızı, rehberinizi vb. kolayca geri alabilirsiniz.


Silinmiş dosyaları android'den kurtarmanın en kolay yolunu yazının devamında bulacaksınız.

 

Bilgisayara Bağlamadan Dosyaları Geri Getirme İçin Yöntemler

 

Kuşkusuz, android dünyanın en ünlü işletim sistemlerinden biri ve akıllı telefonlar için en iyisi. Android cihazını biçimlendirirken veya yeniden yükleme yaparken, silinmiş kısa mesajları, rehberi, fotoğrafları ve diğer dosyaları kurtarmak, bazen imkansız olabilmektedir. Bu gibi durumlarda bazı önemli bilgileri ve verileri kaybedersiniz. Aşağıda tanıtılan uygulama ile veri kaybı üzüntüsünü yaşamayacağınızı ümit ediyoruz.


Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu Uygulaması


Google Play Store'da Dumpster – Geri Dönüşüm Kutusu adlı bir uygulama bulunmaktadır. Bu uygulama, android cihazdan silinen dosyaları kurtarabilecek en iyi veri kurtarma uygulamalarından biridir. Android'de kayıp dosyaları kurtarmak için Google Play Store'da birçok uygulama bulabilirsiniz. Ancak Dumpster – Geri Dönüşüm Kutusu bunların arasında oldukça iyi bir iş çıkarmaktadır. Şu anda bu uygulama sadece silinen fotoğrafları, videoları ve belgeleri kurtarmayı desteklemektedir. Mesaj ve rehber kurtarma işlevi şu anda mevcut değildir. Bu uygulama, milyonlarca Android kullanıcısı tarafından kullanılmakta ve çoğu Android cihazda sorunsuz çalışmaktadır.


NOT: Bu uygulama veri kaybı yaşamadan önce cihazınızda kurulu olması gerekmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere, bir çöp kutusu işlevi görmekte ve yanlışlıkla yapılan silme sonucunda geri dönüşüm kutusundan geri yüklemeye imkan sağlamaktadır.

 

Bilgisayar Olmadan Silinen Fotoğraflar Android'e Nasıl Geri Getirilebilir?

 

Dumpster’ı indir


Her şeyden önce, android cihazınıza Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu uygulamasını indirin ve yükleyin.


Dosyaları Sırala 


Uygulamayı açın ve uygulamanın üst kısmındaki Sırala simgesine tıklayın. Çok fazla silinen dosyanız varsa, geri almak istediğiniz nesneyi bulmak için buradan tüm dosyaları Tarih, Boyut, Tür ve Ada göre görüntüleyebilirsiniz. Bu adım hakkında daha net bir fikir edinmek için aşağıdaki ekran görüntüsüne bakın.

 Foto-Geri-Getir

Önizleme ve Geri Yükleme


Uygulama içindeki dosyaları görmek için üzerine kısa dokunuşla önizleme yapın. Kurtarmak istediğiniz dosyayı belirledikten sonra uzun basın. Üstte yeni bir pencerenin açıldığını göreceksiniz. Şimdi dosyayı android cihazınıza başarıyla geri yüklemek için sağ üstteki Geri Al ikonuna dokunun.

 Video-Geri-Getir

Silinmiş Dosyalar Kurtarıldı


Bu kadar! Cihaz ekranının alt tarafında “Bir nesne yüklendi” mesajı göreceksiniz. Dosya şimdi android cihazınıza başarıyla geri yüklendi. Bu uygulama, Android cihazdaki silinen dosyaları kurtarmak için çok kullanışlı ve kolaydır.


Yukarıda belirtilen yöntem silinen fotoğrafları androidden kurtarmak için size çözüm sağlamıyorsa GT Veri Kurtarma , DiskDigger, Hexamob, Undeleter ve silinen dosyaları bilgisayar vasıtasıyla kurtarmak için kullanılan diğer yöntemleri deneyebilirsiniz.

  


Umarız bu yazı telefondan dosyalarınızı kurtarmada size yardımcı olmuştur. Makaleye alt taraftaki Rating kısmından puan vermeyi unutmayın.Bu konuyla ilgili sorularınızı yorum bölümünden sorabilirsiniz. 

Site İçi Arama

Bumerang - Yazarkafe

Firma Hakkında

Best Veri Kurtarma, Ankara'da bulunan ve tüm Türkiye'ye hizmet vermeyi vizyon edinmiş veri kurtarma firmasıdır. Ankara Veri Kurtarma merkezleri arasında bir numaradadır.

 

Bizi Takip Edin

Adres

iPhone-veri-kurtar   

Korkutreis Mah. Strazburg Cad. 31/19 Sıhhıye Çankaya/Ankara

 

 0 (553) 123 31 00

©{2017} Best Veri Kurtarma, Analiz ve Bilişim Hizmetleri. Her Hakkı Saklıdır.

Site İçi Arama