Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Android telefon rehberi silindi mi? Telefondan silinen numaraları nasıl kurtaracağınızı açıklıyoruz.

Telefon Numaralari Silindi

Cihazınızın yedeğini yanlışlıkla kaybettiniz ve şimdi Android rehberdeki numaraların nereye gittiğini merak ediyorsunuz. Kaybettiğiniz değerli telefon numaralarını Android cihazınıza geri getirme rehberi işte burada.

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

Bir markanın güvenilir olduğunu nasıl anlarsınız? Elbette bağımsız ve saygın test kuruluşlarının raporlarını takip ederek. Reklamlar ve promosyonlara aldanmayın, bir markanın ne kadar güvenilir olduğu ve müşteri memnuniyetini ne denli önemsediği, ancak sahip olduğu sertifikalar sayesinde anlaşılabiliyor. Bu bakımdan, Almanya merkezli GC Mark, Avrupa’nın en saygın denetleme ve sertifikalandırma firmalarından biri sayılıyor. Firmaların hammadde işlemesinden üretimine, paketlemesinden satışa sunulmasına dek pek çok farklı unsurunu uluslararası standartlara göre denetleyip değerlendiren bağımsız bir kuruluş olan GC Mark, dünyanın en saygın ve prestijli sertifikalarını veriyor. GC Mark sertifikasına sahip olan bir şirketin ISO 9001, IS0 10001, 2, 3, 4 standartlarına uygun üretim ve kalite kontrolü yaptığına, sürekli olarak gelişime açık bir üretim ve yönetim yapısına sahip olduğuna emin olabilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Telefon Numaralarini Kurtar

PC'ler, akıllı telefonlar ve tabletler gibi birçok elektronik cihazda fabrika ayarlarına döndürme veya sıfırlama adı verilen bir yazılım özelliği bulunur. Bu, bir yazılımı, orijinal üreticinin ayarlarına geri yükleme işleminin bir parçası olarak bir aygıttaki tüm bilgileri siler. Sonuç olarak, resimler, e-postalar ve SMS mesajları gibi telefonda veya sabit diskte saklanan tüm kişisel dosyalarınız kaldırılır. Böyle bir veri kaybı durumunda, yeni veriler tamamen üzerine yazılmadan önce kayıp verileri geri getirmek için En İyi Veri Kurtarma Yazılımları'nı kullanabilirsiniz.

 

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Whatsapp güvenli mi? Başkaları Whatsapp mesajlarınızı ele geçirebilir mi?

Whatsapp guvenli mi

Whatsapp'ın çok popüler olması herkese rahatlık veriyor. Ancak bilgisayar korsanlarının her gün Whatsapp'ın zayıf noktaları yakalamaya çalıştıkları da bir gerçek. Bu nedenle Whatsapp'ı kullanırken daha fazla uyanık olmalısınız.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Bir Bilgisayar Hard Diskini Bu Adımlarla Temizleyin.

HDD kalici olarak silmeBir sabit sürücüyü güvenli silmek, hard disk üzerindeki tüm bilgileri tamamen silmek veya yok etmek anlamına gelir. Her şeyi silmek bir sabit diski güvenli silmek anlamına gelmediği gibi harddiski biçimlendirmek de güvenli silme için tek başına yeterli değildir. Harddisteki bilgileri kalıcı olarak silmek için fazladan bir kaç adım atmanız gerekecek.

Site İçi Arama

Bumerang - Yazarkafe

Firma Hakkında

Best Veri Kurtarma, Ankara'da bulunan ve tüm Türkiye'ye hizmet vermeyi vizyon edinmiş veri kurtarma firmasıdır. Ankara Veri Kurtarma merkezleri arasında bir numaradadır.

 

Bizi Takip Edin

Adres

iPhone-veri-kurtar   

Korkutreis Mah. Strazburg Cad. 31/19 Sıhhıye Çankaya/Ankara

 

 0 (553) 123 31 00

©{2017} Best Veri Kurtarma, Analiz ve Bilişim Hizmetleri. Her Hakkı Saklıdır.

Site İçi Arama