Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

Evet, yine o malum tarih yaklaştı. Belki yeni bir sevgili yaptınız, heyecandan ne alacağınızı bilemiyorsunuz Tamam, merak etmeyin; bu listede size özel sevgilinize alabileceğiniz en iyi sevgililer günü hediye önerilerimizi hazırladık.

- İlişkinizin monotonlaşmaya başladığınızı düşünüyorsanız biraz aksiyon katmaya ne dersiniz? Tek yapmanız gereken şey, bir aksiyon kamerası alıp çeşitli çılgınlıklara atılmak. Ee, ne demişler? Heyecan, ilişkiyi diri tutar. Aksiyon kameraları  için tıklayın!

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Binance

Bu yazıda günümüzün popüler gündemi koin/altkoin alım satımı veya diğer adıyla kripto para alım satımı konusunda en çok tercih edilen borsalardan biri olan www.binance.com kullanımına ilişkin bilgiler bulacaksınız.

Binance borsasına nasıl üye olunur, doğrulama nasıl yapılır, para yatırma ve çekme işlemleri güvenli bir şekilde nasıl gerçekleştirilebilir sorularını yanıtları karşınızda.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Android telefon rehberi silindi mi? Telefondan silinen numaraları nasıl kurtaracağınızı açıklıyoruz.

Telefon Numaralari Silindi

Cihazınızın yedeğini yanlışlıkla kaybettiniz ve şimdi Android rehberdeki numaraların nereye gittiğini merak ediyorsunuz. Kaybettiğiniz değerli telefon numaralarını Android cihazınıza geri getirme rehberi işte burada.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Telefon Numaralarini Kurtar

PC'ler, akıllı telefonlar ve tabletler gibi birçok elektronik cihazda fabrika ayarlarına döndürme veya sıfırlama adı verilen bir yazılım özelliği bulunur. Bu, bir yazılımı, orijinal üreticinin ayarlarına geri yükleme işleminin bir parçası olarak bir aygıttaki tüm bilgileri siler. Sonuç olarak, resimler, e-postalar ve SMS mesajları gibi telefonda veya sabit diskte saklanan tüm kişisel dosyalarınız kaldırılır. Böyle bir veri kaybı durumunda, yeni veriler tamamen üzerine yazılmadan önce kayıp verileri geri getirmek için En İyi Veri Kurtarma Yazılımları'nı kullanabilirsiniz.

 

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Whatsapp güvenli mi? Başkaları Whatsapp mesajlarınızı ele geçirebilir mi?

Whatsapp guvenli mi

Whatsapp'ın çok popüler olması herkese rahatlık veriyor. Ancak bilgisayar korsanlarının her gün Whatsapp'ın zayıf noktaları yakalamaya çalıştıkları da bir gerçek. Bu nedenle Whatsapp'ı kullanırken daha fazla uyanık olmalısınız.

Site İçi Arama

Bumerang - Yazarkafe

Firma Hakkında

Best Veri Kurtarma, Ankara'da bulunan ve tüm Türkiye'ye hizmet vermeyi vizyon edinmiş veri kurtarma firmasıdır. Ankara Veri Kurtarma merkezleri arasında bir numaradadır.

 

Bizi Takip Edin

Adres

iPhone-veri-kurtar   

Korkutreis Mah. Strazburg Cad. 31/19 Sıhhıye Çankaya/Ankara

 

 0 (553) 123 31 00

©{2017} Best Veri Kurtarma, Analiz ve Bilişim Hizmetleri. Her Hakkı Saklıdır.

Site İçi Arama