Çoğu kişi bilgisayar tamiri ve veri kurtarma hizmetlerinin pahalı olduğunu düşünür. Bu nedenle, tüm bilgisayar sorunlarını kendi başlarına çözmeye çalışırlar. Buna, program indirme ve İnternet’ten ipuçları aramak da dahildir. Esasen bu yöntem veri kurtarmada çok güvenilir değildir ve tavsiye edilmez. Nedeni, internette birbirinden farklı onlarca metodun anlatılması ve bu metotların uygulanması için çoğunlukla teknik bilgi gerekmesidir.

Ayrıca, indirilebilen yazılımların sadece deneme sürümleri veya korsan (Crack’li) versiyonları ile yapılan uğraşlar sağlıklı sonuçlar vermez. İçeriğini bilmediğiniz programlar bilgisayarınıza zarar verecek kodlar içerebilir ve sizi daha karmaşık durumlarda bırakabilir.

Dolayısıyla, arızalı hard diskten veri kurtarma bilgisayar uzmanları tarafından yapılmalıdır.

Veri Kurtarma öncesinde yetkililerce önce hard diskin fiziksel kopyasının alınması gereklidir. Bunun nedeni diskten okuma işleminin bir defalığına yapılarak sonrasında alınan yedek üzerinde kurtarma yapılmasıdır. Böylece, hard diske zarar gelmeden, alınan yedek üstünde birden fazla veri kurtarma yöntemi denemek mümkündür.

Hard Disk (HDD) sorununuz için Veri Kurtarma Süreci’nde anlatıldığı gibi ücretsiz danışma alabilirsiniz. Arzu ettiğiniz taktirde hard diskiniz incelenerek size kurtarılabilecek dosyalarınıza ilişkin değerlendirme yapılır ve talebiniz doğrultusunda Veri Kurtarma Hizmeti sunulur.

Emin olun datanızı kurtarmak ve dosyalarınızı hiç kaybetmemiş gibi geri almak ödediğiniz ücrete değecektir.

 

Bozuk Harddisk’ten Veri Kurtarırken Nelere Dikkat Etmeli

Hard Disk bozulması ile karşılaştığında birçok kişi video izleyerek veri kurtarmada gerekli temel konuları öğrenmeye çalışır. Bunun nedeni, bilgisayarların ve doğal olarak datanın günümüz dünyasının hayati bir parçası olmasıdır.

İnternetteki bilgisayar derslerinde, hard disk bozulması karşısında veri kurtarmak için ne yapılması gerektiği tam olarak açıklanmaz. Birçok kişi deneme yanılma ile çalıştığı için kalıcı bir soruna neden olma ihtimali her zaman vardır.

GÖZ ATIN  Disk Biçimlendir Hatası Çözümü

Yanlış adımlar atılırsa sürücüden gelen veri kaybı artabilir veya geri döndürülemez hale getirilebilir. Bu nedenle, HDD sorunundan şüphelenildiğinde, diskin daha fazla hasar görmesini önlemek için bilgisayarın kapatılması önerilir.

Hard Disk ses yapıyor veya tıklıyorsa, veri kurtarma merkezi ile iletişim kurmak en iyisidir.

 

Kaybolan Verilerinizi Profesyonellere Teslim Edin

Bilgisayarınızda yanlış gidebilecek çok fazla iş olduğu muhakkak, ancak en kötü durumlardan biri çökmüş bir sabit sürücüyle baş başa kalmaktır.

Bilgisayarınız çöktüğünde yapılacak en iyi şey, derhal deneyim sahibi bir veri kurtarma merkezini aramaktır. Best Veri Kurtarma, büyük şirketlerin bilgilerinizi  geri getirmek için talep ettiği ücretin çok altındaki bir fiyata size yardımcı olacaktır.

Hard diskinizdeki sorunun ne olduğu ve nasıl düzeltileceğini kendi kendinize öğrenmek size para ve zamandan tasarruf sağlayacaktır. Ancak elektronik bilgisine sahip değilseniz, bu işi profesyonellere bırakmak en iyisidir.

Fiyat teklifi almak için tıklayınız.

Arizali-HDD

Hard diskinizle ilgili sorun yaşarsanız, Best Veri Kurtarma olarak size destek sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Hard Disk arızaları ile ilgili çoğu durumda profesyonel destek almak en iyisidir.

Best Veri Kurtarma Merkezi

Biz “Kurtarılamaz” Demedikçe Hiçbir Veri Kurtarılamaz Değildir..

Arızalı Harddisk Veri Kurtarma İşlemleri
118 kişi oy verdi. Ortalama puan 5

Pin It on Pinterest