Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Android cihazınızın arızasını tespit etmenize yardımcı olacak 4 uygulamayı sizin için derledik.

 Android-Test-Et

Normalin dışında davranışlar sergileyen bir Android akıllı telefonunuz veya tabletiniz varsa, bunun ne anlama geldiğini bilmek ve arızayı tespit etmek isteyebilirsiniz. Böylece kendiniz çözebileceğiniz bir sorun olup olmadığını kontrol edebilir veya servise göndermeye karar verebilirsiniz. Bir Android cihazın durumunu test etmek ve onarmak için en az bir uygulamanın yüklü olması gerekir. Bununla birlikte, Play Store'da o kadar çok opsiyon var ki doğru uygulamanın hangisi olduğuna karar vermek gerçekten zor.

Size yardımcı olmak için, bu uygulamaların çoğunu test etmeye ve başarılı gördüklerimizi yazmaya karar verdik. Android cihazınızın arızasını tespit etmek ve sağlık durumunu kontrol etmek için kullanılan en iyi uygulamaların listesi:

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Telefon-Hafizasi-Sil

Telefonu sattıktan sonra içindeki kişisel dosyalarınızın istenmeyen ellere geçmesi herkesi endişelendiren bir olasılıktır. Gazete ve televizyon haberlerine de konu olan bu tür hikayeler son zamanlarda oldukça arttı. Dolayısıyla endişenmekte haklısınız. E-maillerinizin okunması, rehberinizin ele geçirilmesi, whatsapp mesajlarının fotoğraf ve videolarının kopyalanması sizi birçok istenmeyen durumla karşı karşıya bırakabilir.

 

İyi haber; çoğu telefon, cihazla işiniz bittiğinde verilerinizi güvenli bir şekilde kaldırmada oldukça başarılıdır. Telefonunuzu satmadan önce kendinizi korumak için gereken önlemleri yazının devamında bulacaksınız.

Firma Hakkında

Best Veri Kurtarma, Ankara'da bulunan ve tüm Türkiye'ye hizmet vermeyi vizyon edinmiş veri kurtarma firmasıdır. Ankara Veri Kurtarma merkezleri arasında bir numaradadır.

 

Bizi Takip Edin

Adres

iPhone-veri-kurtar   

Gaziosmanpaşa Mahallesi. Nene Hatun Cd. No:14, 06700 Çankaya/Ankara

 

 0 (552) 245 12 53

©{2017} Best Veri Kurtarma, Analiz ve Bilişim Hizmetleri. Her Hakkı Saklıdır.

Site İçi Arama